INFORMACE K LYŽAŘSKÉMU KURZU

Vážení rodiče, připomínáme, že od pondělí 18. února do pátku 22. února probíhá lyžařský kurz Skaláček. Sraz malých lyžařů bude každé ráno v 7:50 hodin u zadní brány mateřské školy.

Děti prosím vybavte vhodným termoprádlem, nepromokavým lyžařským oblečením a rukavicemi. Nedávejte prosím dětem šály. Lyžařská kukla dostatečně pokryje oblast krku. Do podepsaných batůžků prosím přibalte podepsanou lyžařskou kuklu, podepsané náhradní nepromokavé rukavice, podepsané termo podkolenky a drobnou sladkost formou oplatky. Svačinu a pití zajišťuje mateřská škola.

Vlastní lyžařské vybavení dětí můžete přinést již v pátek 15. února do mateřské školy, nebo pak v pondělí. Připomínáme, že lyžařské hůlky nejsou zapotřebí. Veškeré vybavení prosím opět čitelně označte jménem dítěte (osvědčila se bílá lékařská náplast).

Děkujeme za spolupráci a na malé lyžaře se bude těšit nejen Skaláček, ale i paní učitelky Radka, Lenka a paní Hanka, na které se můžete s jakýmkoliv dotazem či prosbou, ohledně dítěte, obrátit.