MIKULÁŠSKÁ JÍZDA TRAMVAJÍ – NÁKUP JÍZDENEK

Vážení rodiče, ve čtvrtek 5. prosince 2019 v odpoledních až podvečerních hodinách Vám a Vašim dětem nabízíme mikulášskou jízdu historickou tramvají po ulicích vánoční Ostravy. Tramvaj bude vyjíždět ze zastávky Hulváky, trasa povede na Hlavní nádraží a bude končit opět na zastávce Hulváky.

Budeme mít k dispozici dva tramvajové vozy. Tramvaj bude vyzdobena vánočními světýlky, společně si zazpíváme, Mikuláš s andělem odmění děti drobnými dárečky. Navodíme si příjemnou předvánoční atmosféru a strávíte hezké společné chvilky se svými dětmi.

Mikulášská jízdenka pro dospělé bude stát 50,- Kč a 20,- Kč pro dítě. Peníze budou použity na zakoupení odměn a platbu za pronájem tramvaje. Jízdenkou se prokážete při nástupu do mikulášského vozu.

Od pondělí 11. 11. 2019 prodáváme jízdenky přihlášeným rodičům s dětmi ve všech třídách. Po jejich vyzvednutí se zapište do seznamu jízd, který bude od pondělí umístěn na červené nástěnce dole u hlavního vchodu do třídy Kočička.

Nákup jízdenek a zápis jízdy proveďte, prosím, nejpozději do 22. 11. 2019.

Těšíme se na krásný předvánoční zážitek!

Kolektiv mateřské školy


 

STRÁNKA MŠ NA FACEBOOKU

Vážení rodiče, naše mateřská škola má vlastní oficiální stránku na Facebooku. Průběžně na ni jsou přidávány informace, týkající se akcí a chodu MŠ. Stránku si můžete přidat do oblíbených tlačítkem „Tohle se mi líbí“ a pak budete vždy upozorněni na přidání nové aktuality. Věříme, že po vzoru jiných škol, organizací, úřadů a měst se tímto krokem zlepší vzájemná komunikace mezi mateřskou školou, učiteli a rodiči.

facebook.com/mslechowiczova

 

PROJEKT PAPÍR ZA PAPÍR

Vážení rodiče, naše mateřská škola je zapojena do projektu Papír za papír.

Co to pro nás (Vás) znamená:

1.) Můžete sbírat letáky, noviny, časopisy, katalogy, kancelářský papír z Vaší domácnosti.

2.) Kdykoliv jej můžete donést do kontejneru u mateřské školy – modrý kontejner je umístěn u zadního vchodu do školní jídelny a označen logem projektu Papír za papír (ne kontejner společnosti OZO).

3.) Smysl projektu – za určité množství starého papíru obdrží mateřská škola produkty z recyklovaného papíru dle vlastního výběru (kreslicí kartony, papíry do tiskárny, sešity,…).

Za Vaši účast moc děkují děti a kolektiv mateřské školy!