MIKULÁŠSKÁ JÍZDA TRAMVAJÍ – NÁKUP JÍZDENEK

Vážení rodiče, ve čtvrtek 5. prosince 2019 v odpoledních až podvečerních hodinách Vám a Vašim dětem nabízíme mikulášskou jízdu historickou tramvají po ulicích vánoční Ostravy. Tramvaj bude vyjíždět ze zastávky Hulváky, trasa povede na Hlavní nádraží a bude končit opět na zastávce Hulváky.

Budeme mít k dispozici dva tramvajové vozy. Tramvaj bude vyzdobena vánočními světýlky, společně si zazpíváme, Mikuláš s andělem odmění děti drobnými dárečky. Navodíme si příjemnou předvánoční atmosféru a strávíte hezké společné chvilky se svými dětmi.

Mikulášská jízdenka pro dospělé bude stát 50,- Kč a 20,- Kč pro dítě. Peníze budou použity na zakoupení odměn a platbu za pronájem tramvaje. Jízdenkou se prokážete při nástupu do mikulášského vozu.

Od pondělí 11. 11. 2019 prodáváme jízdenky přihlášeným rodičům s dětmi ve všech třídách. Po jejich vyzvednutí se zapište do seznamu jízd, který bude od pondělí umístěn na červené nástěnce dole u hlavního vchodu do třídy Kočička.

Nákup jízdenek a zápis jízdy proveďte, prosím, nejpozději do 22. 11. 2019.

Těšíme se na krásný předvánoční zážitek!

Kolektiv mateřské školy


 

Informace pro rodiče dětí, přihlášených na týdenní lyžařský kurz na Skalce. Rezervaci a platbu proveďte dle pokynů v přiloženém letáčku. V případě nejasností oslovte učitele ve třídě.

Odkaz na přihlašovací stránku – http://kurzy.skalkaostrava.com/skoly-a-skolky/nabidka-skoly-skolky/


 

STRÁNKA MŠ NA FACEBOOKU

Vážení rodiče, naše mateřská škola má vlastní oficiální stránku na Facebooku. Průběžně na ni jsou přidávány informace, týkající se akcí a chodu MŠ. Stránku si můžete přidat do oblíbených tlačítkem „Tohle se mi líbí“ a pak budete vždy upozorněni na přidání nové aktuality. Věříme, že po vzoru jiných škol, organizací, úřadů a měst se tímto krokem zlepší vzájemná komunikace mezi mateřskou školou, učiteli a rodiči.

facebook.com/mslechowiczova

 

PROJEKT PAPÍR ZA PAPÍR

Vážení rodiče, naše mateřská škola je zapojena do projektu Papír za papír.

Co to pro nás (Vás) znamená:

1.) Můžete sbírat letáky, noviny, časopisy, katalogy, kancelářský papír z Vaší domácnosti.

2.) Kdykoliv jej můžete donést do kontejneru u mateřské školy – modrý kontejner je umístěn u zadního vchodu do školní jídelny a označen logem projektu Papír za papír (ne kontejner společnosti OZO).

3.) Smysl projektu – za určité množství starého papíru obdrží mateřská škola produkty z recyklovaného papíru dle vlastního výběru (kreslicí kartony, papíry do tiskárny, sešity,…).

Za Vaši účast moc děkují děti a kolektiv mateřské školy!