INFORMACE PRO RODIČE – UČITELÉ DĚTEM

Vážení rodiče, milé děti, už se nám po Vás začíná stýskat a rozhodli jsme, že Vám připomeneme školku. Od středy 1. dubna 2020 jsme spustili na našich internetových stránkách záložku „UČITELÉ DĚTEM“ na hlavní liště, kde budeme v pondělí, středu a pátek přidávat různé úkoly, náměty a inspirace, které se svými dětmi můžete doma realizovat.

Dětem třídy SLUNÍČKO, KOČIČKA a HŘÍBEK, kde probíhá bilingvní výuka angličtiny, byly prostřednictvím e-mailu 1. dubna 2020 zaslána videa v podání rodilé mluvčí Sharlene Nedbálkové.

Pokud rodičům z uvedených tříd e-mail nepřišel a chtěli by jej, prosíme o zaslání požadavku na e-mail: mslechowiczova@seznam.cz

SMS zprávy, které jste posílali, byly nejspíš v jeden moment zahlceny a systém je nedoručil.

Věříme, že prostřednictvím těchto aktivit, Vám alespoň trochu přispějeme k dobré náladě u Vás doma.

Mějte se dobře!

Kolektiv mateřské školy

 
 

PŘERUŠENÍ PROVOZU MATEŘSKÉ ŠKOLY

Vážení rodiče, od středy 18. 3. 2020 je rozhodnutím ředitelky, se souhlasem zřizovatele, z preventivních důvodů, mateřská škola uzavřena až do odvolání. Po dobu přerušení provozu MŠ jsou děti ze stravy automaticky odhlášeny.

Usnesení MOb MOaP o přerušení provozu MŠ

Sledujte internetové stránky naší mateřské školy a Facebook mateřské školy, kde budou informace dle potřeby průběžně doplňovány.

V ředitelně (venkovní vchod z atria) si můžete vyzvednout potvrzení pro zaměstnavatele k žádosti o ošetřovné na dítě, vyzvednutí je možné, po telefonické domluvě (602 412 528), vždy následující pracovní den.

V souvislosti s omezením a přerušením provozu mateřské školy, rozhodla ředitelka MŠ v souladu s vyhláškou č. 14/2005 Sb., o předškolním vzdělávání, v platném znění, o snížení úplaty za předškolní vzdělávání v měsíci březnu 2020.

Kalkulace úplaty při omezení a přerušení provozu MŠ v měsíci březnu 2020

Mgr. Šárka Králová, ředitelka MŠ

 
 

STRÁNKA MŠ NA FACEBOOKU

Vážení rodiče, naše mateřská škola má vlastní oficiální stránku na Facebooku. Průběžně na ni jsou přidávány informace, týkající se akcí a chodu MŠ. Stránku si můžete přidat do oblíbených tlačítkem „Tohle se mi líbí“ a pak budete vždy upozorněni na přidání nové aktuality. Věříme, že po vzoru jiných škol, organizací, úřadů a měst se tímto krokem zlepší vzájemná komunikace mezi mateřskou školou, učiteli a rodiči.

facebook.com/mslechowiczova