Mikulášská nadílka v MŠ

V pondělí 5. prosince 2022 navštíví děti ve všech třídách tradiční mikulášská družina. Balíčky s dobrotami připraví pro děti naše paní kuchařky.


 

VÁNOCE NA DĚDINĚ – Výlet do Rožnova pod Radhoštěm

V úterý 6. prosince 2022 pojedou PŘEDŠKOLNÍ děti třídy Hříbek, SluníčkoKočička na výlet do Rožnova pod Radhoštěm, kde se zúčastní vzdělávacího programu „Vánoce na dědině“ ve Valašském muzeu v přírodě. Procházka Valašskou dědinou nás nejen naladí na dobu přicházejících Vánoc, ale také poznáme zvyky, tradice a kouzlo Vánoc v dobách minulých.

Vzhledem k omezenému počtu dětí, které se mohou programu zúčastnit, jsme nuceni udělat zápisovou tabulku, která bude zveřejněna na nástěnkách v šatně dětí dané třídy v úterý 22. 11. 2022 od 6:00 hodin. Automaticky pojedou všechny předškolní děti z uvedených tříd. Ostatní zapsané děti budou vedeny jako náhradníci (max. 3 z každé třídy) pro případ onemocnění některého z přihlášených dětí.

Odchod z MŠ v 6:00 hodin. Návrat kolem 11:30 hodin.

Dětem dejte teplé oblečení a vhodnou obuv, dále batůžek a do něj pití 0,5 litru, kelímek na teplý čaj a můžete i malý oplatek. Svačinku dostanou děti do batůžku z MŠ. Teplý čaj vezmou učitelé.


 

Čertovsko andělský rej

Ve čtvrtek 8. prosince 2022 v dopoledních hodinách se ve všech třídách uskuteční rej čertů a andělů. Všechny děti mohou v tento den přijít ve svém oblíbeném kostýmu čerta nebo anděla.


 

STRÁNKA MŠ NA FACEBOOKU

Vážení rodiče, naše mateřská škola má vlastní oficiální stránku na Facebooku. Průběžně na ni jsou přidávány informace, týkající se akcí a chodu MŠ. Stránku si můžete přidat do oblíbených tlačítkem „Tohle se mi líbí“ nebo „Sledovat“ a pak budete vždy upozorněni na přidání nové aktuality. Věříme, že po vzoru jiných škol, organizací, úřadů a měst se tímto krokem zlepší vzájemná komunikace mezi mateřskou školou, učiteli a rodiči.

facebook.com/mslechowiczova