Hříbek

 • Sběr kaštanů a žaludů

 • Vánoční fotografování

  Ve čtvrtek 5. října 2023 od 8:00 hod. ve třídě Sluníčko proběhne fotografování dětí na fotografie s vánočním motivem. Více informací a objednávací formulář na nástěnkách v šatnách dětí.

  Z ORGANIZAČNÍCH I ČASOVÝCH DŮVODŮ SE MOHOU FOTIT SPOLEČNĚ POUZE SOUROZENCI VZDĚLÁVAJÍCÍ SE OBA V NAŠÍ MATEŘSKÉ ŠKOLE.

  V případě nejasností se obraťte na učitele ve své třídě.


 • Naučná exkurze do přírodní rezervace

  V pátek 6. října 2023 absolvují děti naučnou exkurzi do přírodní rezervace Polanecké rybníky. Sraz v MŠ do 7:00 hodin. Dětem dejte s sebou batůžek a do něj pití 0,5 litru, pláštěnku a můžete i malý oplatek. Svačinku dostanou děti do batůžku z MŠ. Exkurze se bude konat pouze za příznivého počasí. Vzhledem k tématu exkurze dejte dětem vhodné oblečení a obutí. Můžete je také ráno narepelentovat.

  Děti se budou vracet zpět kolem 11:45 hodin. V případě, že půjde dítě po obědě domů, můžete si jej vyzvednout po 12:30 hodin.


 • Stránka MŠ na Facebooku

  Vážení rodiče, naše mateřská škola má vlastní oficiální stránku na Facebooku. Průběžně na ni jsou přidávány informace, týkající se akcí a chodu MŠ. Stránku si můžete přidat do oblíbených tlačítkem „Tohle se mi líbí“ nebo „Sledovat“ a pak budete vždy upozorněni na přidání nové aktuality. Věříme, že po vzoru jiných škol, organizací, úřadů a měst se tímto krokem zlepší vzájemná komunikace mezi mateřskou školou, učiteli a rodiči.

  facebook.com/mslechowiczova